[ en ]   [ lt ]
 
[ naujienos ] [ veikla ] [ kas mes ] [ nuorodos ]
  namuo spaudai atsiliepimai  
 


KAS MES

Visuomeninė jaunimo organizacia “ŽINGSNIS Į PRIEKĮ” įsteigta 2003-ųjų m. gegužės 9d. Mūsų pagrindinis veiklos tikslas – kelti gyvenimo kokybės lygį LIETUVOJE. Mes manome, kad kiekvienas žmogus turi teisę būti laimingas, pasitikėti savim, džiaugtis gyvenimu ir didžiuotis savo šalimi. O tai įmanoma tik tuomet, kada išmoksime suprasti ir toleruoti vieni kitus, nebijosime ateities dėl nežinomybės, kada galėsime save realizuoti ten, kur labiausiai norime. Todėl mūsų programos ir akcijos nukreiptos į žmonių tarpusavio solidarumą, kultūros vystymą, draugiško bendravimo skatinimą.“ŽINGSNIS Į PRIEKĮ” pasisako prieš rūkymą, narkotikų vartojimą ir kitus žalingus žmogaus fizinei ir psichinei būklei įpročius. Tuo tarpu mes propoguojame sveiką gyvenseną, taisyklingą mitybą, kultūringai ir linksmai, bei įdomiai praleidžiamą laisvalaikį.

Mūsų nariais gali tapti visas Lietuvos jaunimas nuo 16 iki 29 metų. Tačiau, tai nereiškia, kad visi kiti visuomenės nariai negali dalyvauti ŽĮP veikloje!!!

Ar manoteš kad tai įdomu ir naudingą? Tada kviečiame prisijungti ir padėti įgyvendinti bendrus Lietuvos kilnius tikslus ir vykdomas programas. O jei ne – kviečiame diskutuoti!

ŽINGSNIU Į PRIEKĮ, VISA LIETUVA !


sprendimai: ambu   z i p @ h y p e r n e t . l t >> Visos teisės saugomos © 2004 į viršų